ÜRORAD :: Hakkımızda

Hakkımızda

Op.Dr. Faruk YerlioğluÜrorad Üroloji ve Radyoloji Merkezi 1997 Temmuz ayında kuruldu. Üroloji ve Radyoloji kelimelerinin ilk hecelerinden oluşan bu isim, gelişen görüntüleme tekniklerinin üroloji alanında hem tanıda hemde tedavide etkin bir şekilde kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Günümüzde tıbbi teşhis ve tedavide görüntüleme teknolojilerinin endoskopik incelemerin ve mikro cerrahi tekniklerin uzman ellerde kullanılması ile noninvaziv veya minimal invaziv tedavi yöntemleri dünyada ve ülkemizde hızla gelişmektedir.

Ürorad olarak teşhis ve tedavi prensipleri

  • Hastalarımızı öncelikle kendi evlerinde veya işyerlerindeymiş gibi rahatlatmak ve tüm hekim ve yardımcı sağlık personelimizin samimi ve içten davranışları ile tedavinin ilk basamağını gerçekleştirmek,
  • En hızlı ve doğru şekilde hatasız tanıya ulaşmak ve hastalarımızı dünya standartlarında noninvaziv veya minimal invaziv yöntemlerle tedavi etmektir.

Ürorad Üroloji ve Radyoloji Merkezi'nde tüm ürolojik hastalıkların teşhis ve tedavileri yapılmaktadır.Merkezimizde ses dalgaları ile böbek taşlarının  kırılması tecrübeli teknik kadromuz ile başarı ile yapılmaktadır. İdrar torbasının fonksiyonlarının detaylı olarak araştırıldığı ürodinamik incelemeler  her yaş grubunda başarı ile yapılmaktadır.

Radyoloji bölümüzde prostat biosileri ve penil dopler incelemeleri gibi  girişimsel radyolojik işlemler uygulanmaktadır.

Mesleğinde uzman arkadaşlarımız ürolojik ve androlojik operasyonları başarı ile yapmaktadır.

Tüm bu işlemleri yaparken etik  ve insani değerlerden ödün vermemek bilimsellği ön planda tutmak Dünyada uygulanan tıbbi ürolojik teknolojileri hastalarımızla buluşturmak en önemli ilkelerimizdir. 

Saygılarımızla,

Op.Dr. Faruk YERLİOĞLU